• facebook

Baldai

Specializuojamės nestandartinių baldų gamyboje. Gaminame ir bendradarbiaujame su dizaino studijomis, individualiais užsakovais, dizaineriais, pardavėjais, įmonėmis ir kitais. Suburtas darbštus, kūrybingas, profesionalus, didelę patirtį turintis kolektyvas. Tai suteikia galimybę sėkmingai plėtoti savo veiklą, pelnyti klientų pasitikėjimą, savo klientams pasiūlyti kokybę, atsakingumą ir patikimumą.
Galime pagaminti ir tik atskiras baldų detales, taip pat gaminame baldų prototipus. Dirbame su Lietuvos ir užsienio dizaineriais, įmonėmis iš Norvegijos, Švedijos, Vokietijos, Prancūzijos.
Įgyvendiname įvairius nestandartinius projektus nuo projektavimo iki pagaminimo, galutinio sumontavimo ir pateikimo bei rūpinamės transportavimu iki užsakovo durų.

Įmonė turi du cechus – medienos ir metalo. Todėl savo įmonėje galime pagaminti baldus ne tik iš masyvo medienos, bet net iš kelių sudėtinių skirtingų medžiagų – metalo, stiklo, MDF plokščių, kamštinės dangos ir t.t.

Metalo gamyboje dirbame su plieno lydiniais, nerūdijančiu plienu, aliuminiu. Apdirbame pagal pageidavimus, užsakovo nurodymus – pjauname lazeriu, smėliuojame, cinkuojame, lankstome, viriname, poliruojame, dažome milteliniu būdu ir kitais būdais.

Medienos gamyboje dirbame su įvairia masyvo mediena, MDF, LMDP, fanera, kamštine danga, medienos lukštu. Visas šias medžiagas dengiame pagal užsakovo pageidavimus, nurodymus – dažome, alyvuojame, lakuojame, šepečiuojame, sendiname ir t.t..

Visada atviri naujiems partneriams. Esame pasiruošę priimti į savo ratą naujus tiekėjus, klientus, nuolat teikti paslaugas kitiems, pasirašant ilgalaikias bendradarbiavimo sutartis. Nuolat ieškome naujų, įdomių sprendimų. Siūlome ir savo sprendimus, patarimus, sprendžiant techninius trūkumus.
Nuotraukose galima pamatyti mūsų gaminamų baldų pavyzdžius, sudėtines jų dalis, medžiagų, spalvų įvairovę.
Kodėl verta rinktis mus:

Vienas gamintojas išbaigtam gaminiui
Lanksti kaina
Nestandartiniai sprendimai
Prototipai
Galimi nedideli užsakymai
Projektavimo paslaugos , techniniai brėžiniai
Mūsų profesionalų patarimai dėl gaminių techninių sprendimų, stabilumo
Logistika nuo durų iki durų

 Jei susidomėjote mūsų paslaugomis, maloniai prašome susisiekti telefonu +370 620 64828 ar e-mail: karalius@laiptukaralyste.lt