• facebook

Betoniniai laiptai

Laiptai ant betono yra – pati stabiliausia, ypač stipri konstrukcija. Prie betono konstrukcijos specialiais klijais yra klijuojami tarpakopiai ir medinės pakopos. Dažnai montuojami ir apvadai prie sienos ir iš išorinės pusės po laiptų pakopomis tam, kad uždengti statybos eigoje atsiradusius defektus (plyšius).

Mes betoninių laiptų patys neliejame, galime atlikti tik esamos betoninės konstrukcijos apdailą: pagaminti ir sumontuoti laiptų pakopas, tarppakopius, puspakopes, turėklus.

Kadangi patys betoninės konstrukcijos neliejame, dažnai tenka taisyti kitų statybininkų paliktus neatitikimus tarp pakopų aukščio ir pločio. Skirtingai nuo metalinės konstrukcijos, kuri sumontuojama per 1 dieną, betoninės konstrukcijos pasiruošimo ir liejimo darbai užima keletą dienų. Po to ši konstrukcija turi džiūti mažiausiai 3-4 mėn, kad sumontuotos medinės pakopos nesugertų betone likusio vandens pertekliaus, kitaip jos skilinės, riesis ir t.t. Taip pat yra sudėtingesnis, daugiau laiko užimantis jų montažas.

Jei domina betoninių laiptų apdailos bei montavimo kaina, galite susisiekti su mumis kontaktiniu telefonu: +370 620 64828, ar el. paštu: karalius@laiptukaralyste.lt