• facebook

Paslaugos

UAB „Laiptų karalystė“ suteikia visas paslaugas, susijusias su laiptų įrengimu. Mūsų specialistai apmatuoja, konsultuoja, projektuoja, gamina ir montuoja laiptus. Kadangi turime du cechus – metalo ir medienos, tai viską gaminame savo įmonėje patys.

Apmatavimas, konsultacija

Specialisto pagalba reikalinga tada, kai žmogus visai nedirba su laiptų projektu ir net neįsivaizduoja, kokie laiptai jo namuose galėtų tikti. Tada būtina pasiūlyti galimus variantus. Važiuojame į vietą išsimatuoti ir aptarti galimus variantus, parodyti pavyzdžius, kaip buvo padaryta kitur. Aptariamos ir galimos detalės, priderinimo prie namų interjero stiliaus galimybės. Mūsų tikslas – užsakovų gyvenimo patogumas, nes ten reiks gyventi tik jiems.

Projektavimas

Suprojektuosime Jūsų laiptus pagal esamos laiptų angos dydį. Reikalui esant, kai anga yra per siaura ar per trumpa, jei leidžia galimybės, siūlome ją padidinti. Padarome laiptų planą, detalius brėžinius. Geresniam būsimų laiptų įsivaizdavimui siūlome laiptų vizualizaciją. Jos pagalba lengva suprasti ar tai tikrai bus Jūsų norimi laiptai, o jei ne, ką galima dar koreguoti.

Gamyba

Laiptų medinius ir metalo gaminius gaminame savo cechuose. Pakopas, porankius, statramsčius, atraminius stulpus gaminame iš įvairios medienos – ąžuolo, uosio, pušies, klevo. Metalinės sijos, plieno ir nerūdyjančio plieno turėklai irgi gaminami mūsų metalo ceche.

Montavimas

Laiptų montavimas – paskutinis etapas laiptų procese. Jei laiptai yra ant metalinio karkaso, į Jūsų objektą atvyksta metalinio karkaso montuotojai ir vietoje montuoja karkasą. Karkaso montavimas paprastai užtrunka vieną dieną. Medines pakopas, turėklą montuojame vėliau, pagal užsakovo pageidavimą, kai namo vidaus apdaila eina į pabaigą. Pakopos, turėklas sumontuojamas per 1-2 savaites priklausomai nuo laiptų plano, sudėtingumo.