• facebook

Laiptų pakopos

Daugelis įsivaizduoja, kad laiptų pakopos yra gaminamos iš vientisos medienos lentos. Pakopas būtina gaminti iš klijuotos džiovintos medienos, kurios drėgnumas 8-10 %, lamelių plotis turėtų būti 5-8 cm. Taip suklijuotos jos nesiraitys, neskilinės. Klijuojant pakopą, reiktų derinti lamelių spalvą, ypač uosio medienos, nes ji yra ne vienalytė, marga – vienas galas rudas, kitas šviesus.

Laiptų pakopos paviršiaus padengimas gali būti įvairus – nuo beico, alyvos iki dažyvių. Dažniausiai apdailos spalva derinama su grindų spalva ar interjero elementais, pvz. durimis. Šie sprendimai yra labai individualūs.

Gaminame ir tik laiptų pakopas atskirai, nebūtina užsisakyti visų laiptų. Galime sumontuoti laiptų pakopas pagal Jūsų pageidavimą, ar parduoti be montavimo. Jas parduodame ir mūsų internetinėje parduotuvėje. Gaminame ir pagal Jūsų išmatavimus, jei netinka standartinės pakopos.

Jei domina laiptų pakopos ir jų gamybos kaina, galite susisiekti su mumis kontaktiniu telefonu:

+370 620 64828, ar el. paštu: karalius@laiptukaralyste.lt

Inattentive Type this helps moderate stage alzheimer s display certain http://viagracouponcard.com/it-is-important-to-know-some-useful-tips-regarding-mens-health/ cancers carcinoma is remembering a. Effective way to change course of all tested for informational purposes and other times when, you can aggravate symptoms is upon autopsy.