• facebook

Turėklai

Turėklai skirstomi į vidaus ir išorės. Vidaus turėklams priskiriami turėklai, kurie yra pastato viduje, o pastato išorėje – lauko turėklai. Nesvarbu, kur montuojasi turėklai – ant laiptų ar balkone, jie turi atlikti apsauginę funkciją, būti patogūs, lengvai prižiūrimi ir tarnauti kaip puošybos elementas.

Lauko turėklams keliami didesni padengimo reikalavimai. Kadangi laukes esantys laiptų turėklai visada bus veikiami oro sąlygų – drėgmės, šalčio, karščio, tai jų padengimas turi būti ypač atsparus šiems veiksniams ir tarnauti ilgą laiką. Dažniausiai užsakovai lauko turėklams renkasi nerūdyjantį plieną, metalinius cinkuotus ir po to dažytus ar su stiklu turėklus.

Vidaus turėklams rekomenduojame dėti kalto metalo elementus, stiklą ar nerūdyjančio plieno skersinius vamzdelius. Porankį siūlome medinį dėl medienos skleidžiamos šilumos. Metalinis porankis net ir patalpos viduje bus šaltokas rankai. Porankis ant laiptų turėtų būti ištisinis, tada jis gražiau atrodo ir suteikia turėklui tvirtumo. Pagal laiptų planą, dizainą, porankį posūkiuose galima jungti kampais ar suapvalinti.Tarp statramsčių rekomenduojame palikti ne didesnį kaip 12 cm tarpą, kad neįlystų vaiko galva. Ant laiptų turėklai montuojami tada, kai visi didesni daiktai jau užnešti į viršų. Kitu atveju, liks mažas praėjimas daiktams sunešti.

Mūsų įmonėje yra gaminami vidaus, bei lauko balkonų ir laiptų turėklai. Jei laiptus pagamino kita įmonė, o Jums reikalingi yra tik laiptų turėklai – mes galime padėti. Atvažiuosime, apmatuosime, pakonsultuosime, įvertinsime situaciją, jei reikia, pasigaminsime šablonus, pagaminsime ir sumontuosime.

Jei domina laiptai ir jų gamybos kaina, galite susisiekti su mumis kontaktiniu telefonu ;

+370 620 64828, ar el.paštu : karalius@laiptukaralyste.lt