• facebook

testas

Laiptai gaminami pagal laiptų projektus. Laiptų projektas ir forma įprastai būna suderinta su architektu, darant namo projektą. Ji beveik nekeičiama. Siūlomų laiptų formų pasirinkimas labai platus. Nėra didelio skirtumo kokie laiptų projektai pasirenkami ar U, ar L, ar spiralės formos, ar dar kita. Galima sakyti, kad kiekvienoje situacijoje laiptai bus gražūs, jei bus suderinti su supančia aplinka stilistiškai ir spalviškai. Svarbiausia, kad pasirinktas laiptų projektas ir laiptų forma būtų patogi – tada jie ir bus geriausi.

Laiptai gaminami Kaune. Dėl laiptų kainos galite susisiekti su mumis kontaktiniu telefonu: +370 620 64828, ar el. paštu: karalius@laiptukaralyste.lt

Tiesūs laiptai
Tiesūs laiptai yra patogiausi, saugiausi, tačiau užima daugiausia vietos. Gali būti uždari ar atviri, yra galimybė įrengti sandėliuką po laiptais.

Laiptai “U” formos
Laiptai 180 laipsnių kampu neužima daug vietos ir gerai išnaudoja esamą erdvę. Gana patogūs, ypač, jei posūkyje su laiptų aikštele.

Laiptai “O” formos
Sraigtiniai laiptai užima mažiausiai vietos, bet nėra labai patogūs. Kad sraigtiniai laiptai taptų puikia interjero puošmena, reiktų jiems skirti daugiau vietos.

Laiptai “L” formos
Laiptai su posūkiu – vieni iš dažniausiai daromų laiptų. Jie yra gan optimalūs įvairiais atžvilgiais.

Laiptai “C” formos
Apskritimo plano laiptai be kolonos viduryje. Labai gražūs, ekspresyvūs, elegantški, patys gražiausi, lyginant su kitais planais. Reikia pažymėti, kad dėl gamybos sudėtingumo, brangesni. Visos pakopos trapecinės, porankis lenktas, turėklas lenktas. Ne kiekvienas gamintojas ryšis juos gaminti. Būtina pasitikrinti galimybes.